سقف کشسان

سقف کشسان همانطور که از عنوان آن پیداست نوعی طراحی برای زیبایی سقف هر محل و مکان می باشد سقفهای کشسان انواع و اقسام زیادی دارد که پرفروش ترین و متداول ترین آنها بصورت براق یا لاکر و  پرینتی یا چاپی می باشد . 
 سقف کشسان زیبایی خاصی را به مکانهای زندگی و کاری یا هر محیطی می دهد پارچه های سقف کشسان لاکر یا همان براق به دلیل زیبایی منحصر بفرد خود مورد توجه طیف گسترده ای از افراد قرار دارد زیرا یکی از خصوصیات برجسته این جنس انعکاس تصویر در محیط می باشد که باعث زیباتر شدن دو جندان محیط و بزرگنمایی مکان می گردد .سقف کشسان سه بعدی یا پرینتی (چاپی) نوع دیگری از سقف پوش ها می باشد که به دلیل قیمت مناسبی که دارد از فروش ویژه ای برخوردار است این نوع سقف پوش مزایای زیادی دارد که قیمت مناسب سقف کشسان 3 بعدی یا چاپی از مزیای مهم آن است سقف کشسان پرینتی در طرح و رنگهای بسیار متنوعی موجود میباشد کیفیت سقف کشسان سه بعدی حدود 1300 DPI میباشد که امکان چاپ طرح ها و لوگوهای درخواستی شما عزیزان در سقف کشسان پرینتی در تمامی ابعاد وجود دارد.
چاپ دیجیتال خاتون با حدود 10 سال فعالیت بعنوان یکی از بزرگترین ارائه کنندگان خدمات چاپی میباشد. که چاپ بر روی پوششهای سقف کشسان یکی از عمده ترین خدمات این مجتمع می باشد . چاپ دیجیتال خاتون سقف های کشسان را بصورت یووی چاپ می کند که دارای کیفیت بالای رنگ و دوام و ثبات می باشدجهت نمایش تصاویر بیشتر کلیک بفرمایید.

تلفن
65238041
65238202

ایمیل
khatonprinting1@gmail.com
ikhatoonchap@gmail.com

سایت
www.khatonchap.ir

آدرس
جاده مخصوص، بزرگراه باغستان، بلوار شهید میرکی، نبش حافظ 2 
 کد پستی: 3355166781