کاربرد چاپ در دکوراسیون


وقتی اسم از طرح در دکوراسیون یا تبلیغات به میان می آید،یک طیف وسیعی از استایل ها برای فضای دکوراتیو موجود است.  طرح های متنوعی از جمله، ساده، گلدار، حیوانات، اشکال هندسی، راه راه و … . اما زمانیکه به یک طرح سفارشی برای فضای دکوراسیون خود نیاز داشته باشیم راه حل فقط یک چیز است  گروه دیجیتالی چاپ خاتون

این یک حقیقت ساده ای از زندگی است که ظاهر اجسام در انتخاب ما تاثیر بسزایی دارند. برای مثال طعم یک لیوان چای در یک ماگ ساده تفاوتی با طعم آن در یک لیوانی که تصویر زیبا یا تصویر یکی از نزدیکان را روی خود چاپ دارد ندارد. اما اکثراً ما ترجیح می دهیم از لیوان عکس دار استفاده کنیم حتی اگر گرانتر تمام شود. این موضوع در مابقی محصولات از کاور موبایل تا تیشرت و پرده صدق می کند. و این ماهیت چاپ دکوراتیو است.

تکنولوژی پایه برای پرینت تمامی این محصولات متنوع سابلیمیشن دای است که با الیاف پلی استری یا سطوح خالی با لایه پلی استری کتینگ شده تند کار می کنند. این تکنولوژی شامل چاپ گرافیک مورد نظر روی کاغذ ترنسفر و گیره کردن کاغذ به محصول نهایی  و سپس پرس حرارتی با دمای ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد است. این حرارت باعث جدا شدن جوهر از کاغذ و حرکت آن در الیاف پلی استری می شود. در نتیحه گرافیک در جسم جاسازی شده و به خورد آن رفته است و در مقابل تماس و شست و شو بسیار مقاوم است.

 


سطوح قابل چاپ

محدوده وسیعی از بسترها از رول های متریال تا محصولات فیزیکی یا روکش ها مانند تیشرت وجود دارد. دای سابلیمیشن فقط با پلی استر کار می کند اما محصولات ترکیبی زیادی مانند تیشرت ها که از ترکیب پنبه با پلی استر تولید می شوند موجود هستتند. سطح یک بستر باید ۵۰% پلی استر داشته باشد. اگر ماده ۱۰۰% پلی استر باشد می توانید شدت رنگ، کیفیت و بازده محصول را به نهایت برسانید. بعضی از تولید کنندگان تمایل به ترکیب الیاف طبیعی با الیاف مصنوعی دارند تا به بافت های متنوعی دست یابند. اما به دلیل اینکه جوهر فقط به پلی استر خوب می چسبد، اکثر مردم از پلی استر اتفاق می کنند.

برای چاپ روی اجسام سخت دو نوع انتخاب وجود دارد. انتخاب اول چاپ مستقیم روی محصول است. و انتخاب دوم اعمال گرافیک بوسیله پروسه دای سابلیمیشن است.
البته بهترین راه حل برای شما انتخاب نوع چاپ ،طرح و بعد خودرا به گروه دیجیتالی چاپ خاتون  بسپارید .
 

 

تلفن
09121767508
65238041
65238202

ایمیل
khatonprinting1@gmail.com
ikhatoonchap@gmail.com


سایت
www.khatonchap.ir

آدرس
جاده مخصوص، بزرگراه باغستان، بلوار شهید میرکی،
نبش حافظ 2
کد پستی: 3355166781