چاپ پوستر دیواری


 
گاهی اوقات وقتی‌ که تصمیم به اجرای یک‌دکور جدید در‌منزل خود داریم؛ اگر‌بخواهیم کاغذ دیواری‌ را به عنوان پوشش دیوار اتاق یا پذیرایی  درنظر بگیریم ؛ انتظار داریم هر چهار وجه دیوار را با همان کاغذی که از پیش انتخاب کرده ایم بپوشانیم.اما چیزی‌ که کاملا  عیان خواهد بود ؛یک‌نواختی بیش از حد خانه و یا محیط کارمان خواهد بود. دراین حالت بهترین راه برای مقابله با یک نواختی؛استفاده از یک پوستر دیواری در یکی از وجوه دیوار منزل٬ دیوار اتاق‌خواب و یا دیوار شرکت و اداره امان خواهد بود.به این حالت که مثلا وقتی سه ضلع دیوار اتاق را با یک‌کاغذ کِرِم رنگ و طرحدار پوشانده ایم؛ ضلع چهارم را پوستری متناسب با رنگ بندی کاغذ دیواری ها انتخاب کنیم.
نگران عدم تنوع طرح و رنگ بندی پوستر های دیواری نباشید. پوسترهای دیواری انواع مختلفی دارد. از جمله :
پوستر هنری،پوستر تاریخی، پوستر سنتی٬ پوستر دیواری با طرح منظره و… پوستر سه بعدی هنری برای کسانی مناسب است که روحیه و طبعی هنری دارند.
این نوید را به افراد علاقه مند به هنر میدهیم که گروه چاپ دیجیتال خاتون آثار هنری مورد علاقه شما عزیزان رابرروی پوسترهای هنری انواع پرده چاپ کرده تا از آن لذت برده و بتوان برای هدیه دادن به عزیزانتان از آن استفاده کنید.

در زیر نمونه ها بسیار اندکی را مشاهده میکنید . برای تصاویر بیشتر منوها را مشاهده کنید و مطابق با موضوع مورد نظرتان عکس ها را پیداکنید

بهترین انتخاب برای به روز نمودن دیوار اتاق یا دفتر کار شما استفاده از یک پوستر دیواری مناسب است . علت این امر نصب آسانتر پوستر نسبت به کاغذ دیواری و کم هزینه تر بودن آن نسبت به خرید مبلمان جدید است
 
انتخاب یک محصول مناسب کار نسبتا دشواری است ، زیرا ارزش گذاری یک کار هنری یک موضوع کاملا ذهنی و درونی است . ارتباط ذهنی هر فرد با یک پوستر هنری ممکن است با احساس دیگری نسبت به آن کاملا متفاوت و حتی متضاد باشد .

 این روزها با علاقمند تر شدن مردم به استفاده از کاغذ دیواری و ایجاد تنوع طلبی بالا طرح های جدیدی از این محصول بوجود آمد.
پوسترهای دیواری عمدتا بصورت مناظر بسیار زیبا و نماهای بسیار عالی از شهرها و یا طرح های بسار خاص گرافیکی می باشد که
می تواند هر سلیقه ای را برای خرید یک پوستر دیواری راضی کند.
پوستر دیواری بطور کلی در چهار سایز 8 تیکه (368 در 254 سانتی متر) ، 4 تیکه ( 254 در 186 سانتی متر ) ، 2 پانل ( 90 در 220 سانتی متر ) و تک پانل ( 184 در 127 سانتی متر ) عرضه می شود که خریدار این ابعاد را برای انتخاب مناسب یک پوستر دیواری باید در نظر داشته باشد.
مهمترین عامل در یک پوستر دیواری که آنرا زیبا و منحصر بفرد می کند چاپ و رنگبندی آن می باشد. .


 

مزیت پوستر دیواری

بارها مشتریان ما از اینکه دیزاین خانه خود را رنگ کرده اند و بعد از مدتی ترک خورده است رنج می برند یکی از بهترین ویژگی پوستر دیواری علاوه بر طرح متنوع، عدم ترک خوردگی برروی دیوار است.

مزیت دومی که میتوان به ان اشاره کرد یکپارچگی مناسب طرح بر دیوار شما است و از همه مهمتر نصب آسان و طول عمر بالای پوستر دیواری است. ایجاد فضای مناسب و دلخواه باعث انرژی مثبت خانه مدرن شده است.

در ابتدا، تفاوت در اندازه پوستر دیواری و قاب بندی بین پوستر دیواری و کاغذ دیواری است. پوستر دیواری به صورت پازل است. قطعه قطعه کنار هم قرار میگیرد و تصویری کامل را خلق می کند. این قعطه ها به صورت ۱تکه،۲تکه،۴تکه،۸ تکه و۶۴ تکه است؛ اما در کاغذ دیواری به صورت رول است و هر رول دارای اندازه متفاوت است هر رول تکرار یک الگو بر کل دیوار است. همین اختلاف باعث برتری پوستر دیواری به کاغذ دیواری است. چرا که وجود یک تصویر از طبیعت باعث آرامش و یا ایجاد یک تصویر مجازی و خیالی احساس بهتری از محیط اطراف پوستر دیواری به صورت پازل، قطعه قطعه کنار هم قرار میگیرد و تصویری اما در کاغذ دیواری به صورت رول بوده و هر رول دارای اندازه متفاوت است و باعث می شود یک نواختی فضا شکسته شودو باعث می شود یک نواختی فضا شکسته شود دومین موضوع تفاوت در جنس پوستر دیواری است پوستر دیواری نازک تر است اما مقاومت بالاتری دارد در ضمن تمامی پوسترهای دیواری ضد آب و قابل شستشو هستند.
 گروه چاپ دیجیتال خاتون در کنار شما خواهد بود زیبای شایسته ی شما است

جهت نمایش تصاویر بیشتر کلیک بفرمایید.

تلفن
09121767508
65238041
65238202

ایمیل
khatonprinting1@gmail.com
ikhatoonchap@gmail.com


سایت
www.khatonchap.ir

آدرس
جاده مخصوص، بزرگراه باغستان، بلوار شهید میرکی،
نبش حافظ 2
کد پستی: 3355166781