گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1397/04/10 - 10:31
كد :8

چاپ زبرای سفارشی

امروزه نسل جدیدی از انواع پرده وارد بازار شده است که جایگزین مناسبی برای پرده های کلاسیک پارچه ای ، چوبی و فلزی شده است . مهمترین این نوع پرده ها پرده های شید رول و پرده زبرا یا دبل رول می باشد. 

پرده زبرا از جدید ترین انواع پرده های تزئینی میباشد که به صورت دو لایه موازی بر روی هم قرار گرفته و با بالا و پائین کردن پرده درنتیجه جابجایی نوارهای پرده میتوان مقدار نور عبوری از پرده را را به صورت دلخواه  تنظیم نمود و در صورت نیاز میتوان پرده را کاملا در کانال بالا جمع نمود و از نور کامل استفاده کرد.

کارایی و نمای فوق العاده منحصر به فرد این پرده با وجود این که به تازگی وارد بازار تزئینات داخلی ایران شده است اما طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده و سریعا جایگاه خود را در میان مدل های دیگر پرده باز نموده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

شرکت خاتون، اولین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات چاپ پرده های مدرن تصویری ، پوسترهای دیواری ، ست اتاق کودک ، محصولات دکوراتیو تصویریِ سفارشی و .... با سابقه ای نزدیک به دو دهه فعالیت حرفه ای در خدمت شما عزیزان می باشد.

خاتون با چاپ و تولید تصاویر و طرح های مختلف بر روی هریک از محصولات دکوراتیو نظیر انواع پرده های تصویری ، پوسترهای دیواری ، سقف کشسان ، ست اتاق کودک ، استیکر بصورت سفارشی ، امکان ست کردن وسایل دکور منزل یا محل کار یا ... و ایجاد زیبایی بصری و خلق جذابیت را متناسب با سبک فضای داخلی به شما می دهد.
پرده های پنجره را با پوستر دیواری منزل یا محیط اطراف خود با انتخاب  از تصاویر خاص همگون کنید ، و برای فرزندان خود با استفاده از "ست اتاق کودک و نوجوان" خاطره سازی کنید ، محیطی شاد و جذاب و در عین حال آرام بخش برایشان رقم بزنید.
هیچ تفاوتی ندارد  که کلاسیک بپسندید یا طرفدار طرحهای سنتی باشید ،  تصاویر پر فروش و مد رن را بخواهید و یا طرحی خاص سفارش بدهید ، همه اجزای فضایی که در آن هستید را به سبک خودتان بیارائید شرکت خاتون  بصورت سفارشی محصولات مورد نظر شما را بر اساس ذوق و سلیقه ، سبک ، طرح و یا تصویر دلخواه یا درخواستی شما مطابق اندازه دلخواه و بدون محدودیت ، با بالاترین کیفیت ، چاپ و تولید می کند. ما برای هر سبک و سلیقه ای پیشنهاد ویژه ای داریم.

جهت دیدن تصاویر زبرای چاپی شرکت خاتون  کلیک کنید

 

تلفن
09121767508
65238041
65238202

ایمیل
khatonprinting1@gmail.com
ikhatoonchap@gmail.com


سایت
www.khatonchap.ir

آدرس
جاده مخصوص، بزرگراه باغستان، بلوار شهید میرکی،
نبش حافظ 2
کد پستی: 3355166781