گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1397/04/18 - 16:20
كد :9

چاپ رول به رول

دستگاه چاپ رول به رول یووی از خانواده دستگاه فلت بد و یووی بوده  که امروزه دستگاهی بی نظیر جهت کارهای خاص در صنعت چاپ بوجود آمده است

اگر از آن دسته از مشتریانی هستید که به شدت بدنبال چاپ با کیفیت بالا و ترجیحا بصورت رول هستید میتوانید از شرکت چاپ دیجیتال خاتون راهنمایی و مدد بخواهید.

شرکت چاپ خاتون ارائه دهنده انواع خدمات چاپ یو وی با کیفیت  بالا 2880 دی پی آی واقعی بر روی هر نوع متریال (جنس مورد نظر جهت چاپ) به ابزاری بی نظیر جهت استفاده از خلاقیت شما تبدیل شده است.

 

موارد مصرف دستگاه UV جهت چاپ رول به رول

  • چاپ بر روی پرده های خاص مثل شید زبرا و دو مکانیزم
  • چاپ بر روی چرم
  • چاپ بر روی انواع مدیای های خاص
  • چاپ چند بعدی بر روی کاغذ دیواری و ایجاد چاپ سه بعدی
  • چاپ بر روی استیکر مش وینیل
  • چاپ سولیتهای با گرماژ متفاوت یک رو و یا دو رو
  • انواع چاپ بک لایت با کیفیت خارق العاده
  • چاپ بر روی انواع متریالهای دکوراسیون داخلی

 

 

برای دستگاه چاپ رول به رول چه هدی مناسب است

هد های متفاوتی در بازار وجود دارند که توانایی چاپ یووی را دارا هستند که قویترین نوع آن هد کونیکا ژاپن
می باشد این هد یکی از هدهای جدید بازار است و توانایی اصلی و قابلیت اصلی آن سرعت و کیفیت بسیار بالای چاپ میباشد.به دلیل اینکه سرعت فایرینگ این هد و نوع چینش 4 ردیفه این هد باعث میشود سرعت در دستور کار قرار گیرد .

شرکت خاتون با در دست داشتن دستگاه چاپ UV به همراه 6 هد یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات چاپ بر روی انواع متریالها در ایران می باشد  که یکی از خدمات بارز این شرکت چاپ رول به رول بر روی انواع شید زبرا و آستر و کاغذ دیواری و انواع پارچه های پلی استر و سقف های کشسان است.

چاپ رول به رول به این صورت است که  تصویر مورد نظر خود بروری یک رول از متریال مورد نظر  با ابعاد وسیع انجام می دهید که معمولا این نوع چاپ بروری شید زبرا و سقف کشسان و رول چرم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

شرکت خاتون توانائی چاپ مورد نیاز مشتریان گرامی را بروی رولهایی با حداکثر عرض 3/20 و ارتقاع نا محدود دارا می باشد که از طریق لینک ذیل می توانید نمونه های از انواع خدمات چاپ این شرکت را ملاحظه فرمایید.

جهت دیدن تصاویر کلیک کنید.

تلفن
09121767508
65238041
65238202

ایمیل
khatonprinting1@gmail.com
ikhatoonchap@gmail.com


سایت
www.khatonchap.ir

آدرس
جاده مخصوص، بزرگراه باغستان، بلوار شهید میرکی،
نبش حافظ 2
کد پستی: 3355166781